FANDOM


Kartmatu vanaema Adeele kosmosereis
Adela Estonia
Informacje
Tytuł książki Kartmatu vanaema Adeele kosmosereis
Autor Agnieszka Stelmaszyk
Ilustrator/-rzy Monika Filipina
Wydanie Twarda
Inne dostępne wydania Polska
Dodatkowe informacje
Ilość stron 48
Liczba rozdziałów TBA
Kod ISBN TBA
Wydawnictwo Felistella
Zalecany wiek Sort 4-6
Kartmatu vanaema Adeele kosmosereis - książka autorstwa Agnieszki Stelmaszyk, wydana w marcu 2017 roku w wydawnictwie Felistella w języku estońskim (pierwotnie w wydawnictwie Zielona Sowa w 2016 roku w języku polskim).

Jest to 4 książka Agnieszki Stelmaszyk przetłumaczona na język obcy.

OpisEdytuj

Päris tõsiselt! Mari mõistab seda, kui tema täiesti eriline vanaema Adeele otsustab ehitada kosmoselaeva, nii et… Pst! Me ei saa ju kõike kohe välja rääkida! Ava raamat ja loe vanaema Adeele, tema lapselapse Mari ja vapra hane Linda uskumatutest seiklustest.

See on lugu kartmatust vanaema Adeelest, kes elab rannaäärses majas ja käib iga päev meres ujumas, olgu ilm milline tahes. See on lugu vanaemast, kes võtab ette toredaid retki oma vahva autoga, kui aga tuju tuleb, ja mitte ainult raamatukokku. See on lugu, mis kinnitab, et unistada tasub kindlasti!

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki