FANDOM


Motel w Coward Springs
Motel
Informacje
Kategoria Motel
Prawdziwość Fikcyjne
Występy Kroniki Archeo (seria)

Motel w Coward Springs - jest prowadzony przez Carmen Wood oraz jej wnuczkę, Alice. Rzadko ktoś wynajmował tam pokój ze względu na położenie Coward Springs oraz kiepskie warunki panujące w motelu. Jednak, kiedy Barbara Lawson opublikowała o nim artykuł, zrobił się tam duży ruch.

Za zewnątrz dyndał na wietrze szyld z napisem "Motel". Wnętrze motelu posiadało dość surrealistyczny wystrój. Barbara, odwiedzając motel, miała wrażenie, jakby cofnęła się w czasie i nagle znalazła się w epoce kolonizacji Australii. Dom zbudowany był w stylu wiktoriańskim i można się było domyślać, że wznieśli go kiedyś Anglicy. Wnętrze było mroczne i przytłaczające wielością ciężkich, zakurzonych kotar i zasłon. Dzięki kotarom dosyć szczelnie zakrywającym okna, w głównym pomieszczeniu motelu było w miarę chłodno i przyjemnie.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki