FANDOM


Niezwykłe święta Kornelii (nowe wydanie)
Kornelia (nowa) okładka
Informacje
Tytuł książki Niezwykłe święta Kornelii
Autor Agnieszka Stelmaszyk
Ilustrator/-rzy Katarzyna Nowowiejska
Wydanie Twarda
Inne dostępne wydania Twarda, Twarda
Dodatkowe informacje
Ilość stron 64
Liczba rozdziałów 11
Kod ISBN 978-83-7983-556-0
Wydawnictwo Zielona Sowa logo
Zalecany wiek Sort 4-6
Patroni
Tvp abc - patronat Czas dzieci - patronat Qulturka - patronat
Niezwykłe święta Kornelii (nowe wydanie) - to książka autorstwa Agnieszki Stelmaszyk, która została wydana w wydawnictwie Zielona Sowa 30 października 2015 roku w twardej okładce z odnowionymi ilustracjami Katarzyny Nowowiejskiej. Jej poprzednią wersję wydało wydawnictwo Book House w 2009 roku.

OpisEdytuj

Magiczna, pełna humoru i dobrych emocji baśń o małej Kornelii i Krainie Zielonych Wzgórz zabierze Czytelnika w niezwykłą podróż. Podróż do krainy po drugiej stronie bombki, pełnej elfów, skrzatów i czarodziei, ale przede wszystkim podróż w głąb samego siebie. Mała Kornelia odkryje bowiem, że każdy z nas jest kimś wyjątkowym i z pomocą przyjaciół może zdziałać niesamowite rzeczy. Zrozumie też, jak ważna jest rodzina i wszystko to, co symbolizują święta Bożego Narodzenia.

Drugi opisEdytuj

Zblliżają się święta Bożego Narodzenia i mała Kornelia czeka z wytęsknieniem na powrót rodziców. Jest smutna i nie ma ochoty na ubieranie choinki ani lepienie uszek. Wtedy niespodziewanie zjawia się czarodziej i wręcza jej porcelanową figurkę elfa. Dzięki niej Kornelia trafia do magicznej Krainy Zielonych Wzgórz ... A to dopiero początek wielkich przygód!

Magiczna opowieść, pachnąca świerkową choinką i pierniczkami, zabierze Czytelnika w niezwykłą podróż do krainy po drugiej stronie bombki.

GaleriaEdytuj

  • Szkice głównej bohaterki
  • Ilustracja z książki
  • Szkice ilustracji z książki
  • Szkice ilustracji z książki
  • Szkice ilustracji z książki
  • Zdjęcie promocyjne książki z Facebooka
  • Makieta 3D okładki
  • Pocztówka świąteczna z rysunkiem, użytym na okładce książki
Kup książkę
Zielona Sowa logo Kup książkę! Logo Empika Kup książkę!


Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki