FANDOM


Ogrodnik Maczek
Ogrodnik head
Informacje
Imię i nazwisko Ogrodnik Maczek
Rodzina -
Miłość i związki -
Przydomki i imiona Ogrodnik Maczek

Pan Maczek

Dodatkowe informacje
Występy (seria) Biuro śledcze. Tomuś Orkiszek i partnerzy (seria)
Występy (tomy) I

Ogrodnik Maczek - ogrodnik. Ponury i małomówny. W dniu popełnienia przestępstwa pielęgnował trawnik przed rezydencją Baronowej von Klusek-Knedelek. Rozmawia z różami. Był jednym z podejrzanych w sprawie zaginięcia szafirowej broszki.

Do rezydencji Baronowej przychodzi dwa razy w tygodniu, w środy i w piątki. Broszkę skradziono właśnie w środę, co spowodowało, że ogrodnik był jednym z podejrzanych w sprawie.

W ową pechową środę ogrodnik pracował, lecz nieoczekiwanie zniknął. Wrócił dopiero po dwóch godzinach. Tłumaczy to tym, że stępiły się noże w kosiarce i musiał jechać do sklepu kupić nowe (twierdzi, że to także należy do jego obowiązków).

Grupa detektywów ustaliła, że sprawca miał na ręcach rękawice podczas przestępstwa. Tomuś zaczął wówczas podejrzewać ogrodnika, lecz ten twierdził, że rękawice nosi wyłącznie wtedy, gdy przycina róże.

Zawsze, kiedy przycinam krzewy i róże. Róże mają kolce.

—Ogrodnik Maczek

GaleriaEdytuj

  • Ogrodnik Maczek
  • Narzędzia Maczka w ogrodzie Baronowej

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki