FANDOM


Opowiadania z morałem (nowe wydanie)
Opowiadania z moralem new
Informacje
Tytuł książki Opowiadania z morałem
Autor Wydanie zbiorowe
Ilustrator/-rzy Sebastian Person
Wydanie Twarda
Inne dostępne wydania Twarda
Dodatkowe informacje
Ilość stron 176
Liczba rozdziałów 21 (3 - Agnieszka Stelmaszyk)
Kod ISBN 978-83-245-2342-9
Wydawnictwo Papilon - wydawnictwo
Zalecany wiek Sort 4-6
Patroni
Maluchy.pl - patronat Miasto dzieci - patronat
Opowiadania z morałem (nowe wydanie) - to drugie wydanie książki, w której po raz pierwszy pojawiły się teksty (3 opowiadania) napisane przez Agnieszkę Stelmaszyk. Książka wydana została w wydawnictwie Papilon w 2013 roku. W 2007 roku ukazała się pierwsza wersja książki.

W książce znajdują się trzy opowiadania autorstwa Agnieszki Stelmaszyk. Bajka o tym, jak Krzyś pomógł rodzicom odzyskać czas, Jak Krzyś odczarował Basię i O prawdzie.

OpisEdytuj

Zbiór przyjaznych i pełnych ciepła opowiadań dla dzieci w wieku przedszkolnym. Każde z nich kończy się mądrą puentą. Jest okazją do rozmów i zabawy. Pomaga podejmować w życiu dobre decyzje i rozpoznawać pozytywne wartości.

Drugi opisEdytuj

W książce znajdziecie 21 sympatycznych opowiadań znanych i cenionych polskich autorów, które w przystępny sposób tłumaczą dzieciom podstawowe zasady, normy i reguły postępowania. Każde z opowiadań może stanowić punkt wyjścia do rozmowy o ważnych sprawach. Czytanie historyjek będzie nie tylko przyjemnością, ale również odkrywania świata.

Zapraszamy do wspólnego spędzania czasu z niezwykłymi bohaterami książki!

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki