FANDOM


Przemek Więcławski
Przemek Więcławski head
Informacje
Imię i nazwisko Przemek Więcławski
Rodzina - (mama)

- (tata)

Zuzia Więcławska (siostra)

Michał Więcławski (brat)

- (babcia)

- (dziadek)

Miłość i związki -
Przydomki i imiona Przemek

Przemek Więcławski

Przemysław Więcławski

Dodatkowe informacje
Występy (seria) Klub Poszukiwaczy Przygód (seria)
Występy (tomy) I-II
Ale ja nie chcę pogłębiać mojej wiedzy, uważam, że jest dość głęboka.

—Przemek Więcławski

Przemek Więcławski - główny bohater (narrator) serii Klub Poszukiwaczy Przygód, założyciel tytułowego Klubu. Chłopak nie jest zadowolony z imienia, jakie nadali mu rodzice, chociaż przyznaje, że woli już być przemkiem niż Lesławem, tak jak jego wychowawca. W momencie, w którym go poznajemy, chodzi do piątej klasy.

Na początku roku (w I tomie) mama kazała mu wybrać jakieś zajęcia pozalekcyjne, za które mógłby uzyskać więcej dodatkowych punktów, z którymi miał kłopoty. Jak sam twierdzi, łatwiej złapać ujemne, niż otrzymać dodatnie. Spis prowadzonych w okolicy kółek znajdował się w Miejskim Domu Kultury, gdzie też Przemek udał się z przyjaciółmi w poszukiwaniu zajęć pozalekcyjnych.

WyglądEdytuj

Przemek to dość przystojny, brązowooki chłopiec z bujną, ciemnobrązową czupryną. Jego nos jest kształtny, normalne, średniej wielkości uszy. Jest przeciętnego wzrostu i przeciętnej postury.

RodzinaEdytuj

Przemek mieszka w domu z rodzicami, młodszą siostrą Zuzią oraz starszym bratem. Ma też babcię i dziadka.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki